O firmě

  1. Before
  2. After
 • COMDATA Group

  V Itálii je společnost Comdata zastoupena po celé zemi. Disponuje celkem 12 servisními středisky a 4 450 operátorskými pracovišti a její sídlo se nachází v Miláně.

  Rozsáhlá síť servisních středisek zaručuje optimální řízení přesahů poskytovaných služeb a kontinuitu výroby. Činnost center je monitorována a řízena z jednoho řídicího centra.

 • Expanze společnosti

  Od roku 2011 společnost expanduje do zahraničí a dnes zde působí dalších 9 center (4 v Rumunsku, 2 v České republice, 1 v Argentině a 2 v Turecku) a 4 100 operátorských pracovišť. V těchto centrech operátoři obsluhují jak místní zákazníky, tak mezinárodní společnosti, které v dané zemi působí.

 • Organizační workflow

  Z organizačního hlediska je model společnosti Comdata tvořen tržními segmenty, které jsou specifické pro jednotlivá průmyslová odvětví (Telekomunikace – Energetika – Média a mediální průmysl – Pojišťovnictví a finance). Centra spolu úzce spolupracují, aby zajistila skvělé služby svým klientům.

 • ITC

  Jednotlivé tržní segmenty (market units) jsou také podporovány dalším oddělením – ICT (Information and Communication Technologies), které poskytuje technologická řešení pro automatizaci procesů a integraci systémů v oblasti zákaznických služeb.